Henna pudrowa, laminacja brwi i rzęs

henna

Henna pudrowa

Innowacyjna metoda koloryzacji i stylizacji. Oparta jest wyłącznie na naturalnych składnikach roślinnych. Składniki te działają odżywczo nadając kolor włoskom i skórze, jednocześnie je pielęgnując.

Zabieg zaczyna się od geometrii brwi – dokładnie wymierzenie i wyrysowanie kształtu jaki chce osiągnąć Klientka. Następnie nakładane są preparaty henny pudrowej.

Efekt utrzymuje się na skórze około 14 dni, a na włoskach około 6 tygodni, w zależności od rodzaju cery Klientki.

 

Cena: 100 zł

Laminacja brwi

Zabieg polega na zmianie kształtu oraz kierunku wzrostu włosów na skutek działania kwasu tioglikolowego.

Zabieg zaczyna się od otwarcie łuski włosa, aby włoski stały się bardziej elastyczne. W kolejnym etapie zabiegu zostaje zastosowana keratyna oraz oleje roślinne w celu odżywienia i zamknięcia łuski włosa. Stosowane preparaty działają okluzyjnie, wypełniają łuski włosa, poprawiają kondycję i elastyczność.

Zabieg jest przeznaczony dla osób, które mają „niesforne” brwi i problemy z układaniem się włosów. Zabieg polecany jest zarówno Paniom jak i Panom.

 

Cena: 120 zł

Laminacja rzęs

Zabieg ten pozwala na uniesienie, pogrubienie i przyciemnienie rzęs. Daje bardzo naturalny efekt, ale sprawia, że spojrzenie nabiera wyrazistości. Nie ma potrzeby stosowania zalotki

Preparaty stosowane podczas zabiegu są bezpieczne – zawierają: olej migdałowy, olej macadamia, olej jojoba, olej arganowy, olej szafranowy, hydrolizowaną kreatynę, kolagen roślinny, kwas hialuronowy, glicerynę, kwas linolowy, pentanol, tokeferol (wit. E), olejową wit. C, pirydoksynę (wit. B6).

Zabieg jest przeznaczony dla osób, które posiadają naturalne rzęsy.

 

Cena: 110 zł