Wypełnianie i modelowanie ust

Zabieg wypełnienia i modelowania ust w naszym Instytucie Urody Patrycja Pytlik wykonujemy z użyciem najlepszych jakościowo preparatów Stylage M oraz Stylage S.  Są to elastyczne preparat na bazie kwasu hialuronowego i antyoksydantów, który idealnie rozprzestrzeniają się w skórze. Podajemy je w czerwień wargową powodując powiększenie objętości ust.

Preparat dobieramy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientek. Możliwe jest uzyskanie delikatnego efektu nawilżenia i wymodelowania ust, jak również efekt ich powiększenia.

Łączymy ze sobą preparaty najwyższej jakości oraz pełen profesjonalizm. Minimalizujemy w ten sposób ryzyko wystąpienia powikłań, które mogą wystąpić po każdym tego rodzaju zabiegu i często są spowodowane np. użyciem preparatu wątpliwej jakości.

Ból podczas zabiegu?

Dokładamy wszelkich starań, aby minimalizować ból oraz dyskomfort podczas zabiegu. W tym celu stosujemy miejscowo maść znieczulającą, a dodatkowo używany wypełniacza z lidokainą. Natomiast jeśli Klientka ma uczulenie na lidokainę posiadamy również w naszej ofercie wypełniacze bez lidokainy.

Cena: 700 zł

Przed wykonaniem zabiegu należy wpłacić zadatek w wysokości 200 zł w gabinecie lub na nr konta podany w zakładce kontakt. W tytule należy wpisać: „Zadatek wypełnianie i modelowanie ust – imię i nazwisko. Zadatek odejmujemy od kwoty zabiegu po jego wykonaniu. Regulamin dot. zadatku można znaleźć tutaj.