O nas

Prowadzę gabinet kosmetologiczny działający w Rybniku. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że oddajecie się w ręce profesjonalisty. Podczas wizyty poza konkretną usługą otrzymacie Państwo również porady dotyczące codziennej pielęgnacji Państwa skóry oraz całego ciała. Każda porada będzie spersonalizowana specjalnie do Państwa potrzeb z uwzględnieniem rodzaju cery, czy cech fizjologicznych organizmu.

Jeśli natomiast nie wiecie Państwo jaka usługa jest w danej chwili najlepsza, Chętnie doradzę i pomogę dobrać zabieg w taki sposób, aby efekt był najlepszy.

Podczas zabiegu będziecie Państwo na bieżąco informowani co i dlaczego aktualnie jest wykonywane oraz jaki ma to na Państwa wpływ.

 

W moim gabinecie kosmetologicznym Patrycja Pytlik-Knasińska kładę ogromny nacisk na czystość oraz sterylność podczas przeprowadzania zabiegów. Daję Państwu możliwość do skorzystania z dwóch nowoczesnych stanowisk (w zależności od rodzaju wykonywanej usługi). Gabinet wyposażyłam w wysokiej klasy sprzęt. Korzystam wyłącznie z markowych kosmetyków, które również można nabyć w moim sklepie.

Dodatkowo pragnę, aby podczas wizyty w moim salonie kosmetologicznym mogli się Państwo odprężyć, zrelaksować i zapomnieć o pędzącej codzienności. Dlatego dokładam wszelkich starań, aby wystrój gabinetu oraz nastrajająca muzyka pomagały w osiągnięciu tego stanu.