Zadatek – regulamin

W przypadku nie przyjścia na zabieg bez odwołania go minimum 48h (2 dni) przed planowaną wizytą zadatek przepada – jest to rekompensata za zarezerwowany czas, który w przypadku braku wcześniejszego odwołania zostaje nie wykorzystany przez żadnego klienta.

Zarezerwowany termin można odstąpić komuś ze swoich znajomych lub rodziny – dana osoba przychodzi w dniu i godzinie zaplanowanej wizyty, a my zaproponujemy zabieg dopasowany do potrzeb oraz zarezerwowanego przez Państwa czasu. Jeśli zabieg się nie odbędzie, zadatek przepada z racji nie skorzystania z usługi, a zarezerwowania miejsca.

W przypadku odwołania wizyty minimum 48h przed planowanym terminem jej odbycia: należy ustalić kolejny termin wizyty dla siebie lub kogoś z bliskich, a zadatek zostanie przeniesiony na ten kolejny termin.

Bardzo prosimy o punktualne przychodzenie na ustaloną wizytę. Spóźnienie ponad 10 min może skutkować niemożliwością wykonania przez nas usługi – wtedy zabieg przepada razem z zadatkiem, ponieważ usługa nie może zostać wykonana z powodu spóźnienia.

Wpłacając zadatek oświadczają Państwo, iż rozumiecie powyższy regulamin wpłaty zadatku i akceptujecie go.

Nr konta do wpłaty zadatków:

85 1050 1403 1000 0097 2265 6148

Tytułem: Zadatek nazwa zabiegu – imię i nazwisko

Zadatek zostanie odjęty od kwoty zabiegu po jego wykonaniu.